Domů / Blog / Exteriér

Vybavení exteriéru

Zařizujete, nebo jen zkrášlujete bydlení? Inspirace není nikdy dost. V našem magazínu najdete spoustu zajímavých tipů a praktických rad, jak vylepšit a zútulnit jakoukoliv část vašeho domova.

Vybavení exteriéru Štítek: Vybavení exteriéru

Zařizujete, nebo jen zkrášlujete venkovní prostory? Inspirace není nikdy dost. V našem magazínu najdete spoustu zajímavých tipů a praktických rad, jak vylepšit vybavení exteriéru.
 • Zútulněte terasu stromy, kterým se daří i v květináčích

  Asi není nikdo, kdo by si v teplých měsících rád neposeděl na terase. V současnosti se tomuto prostoru věnuje hodně pozornosti. Stává se jakýmsi „obývákem na čerstvém vzduchu“, přičemž důraz je kladen nejen na pohodlné zařízení, ale i doplňky, které dotváří příjemnou at…
 • Posezení venku – jaký je ideální nábytek na terasy nebo do zahrad?

  Časy, kdy jsme zahradní nebo terasový nábytek vnímali jen jako sezónní doplněk venkovních prostor, jsou dávno pryč. V současnosti se „exteriérovému obýváku“ věnuje stejná pozornost jako interiérovému zařízení. Na čerstvém vzduchu si vychutnáváme chvíle s rodinou i hosty…
 • RADÍME: Jak si vybrat zahradní sezení

  Než se bezhlavě vrhnete do zařizování terasy a koupě zahradního sezení, měli byste si ujasnit, jaké máte požadavky na prostor, design i materiál. A nezapomeňte se zamyslet také nad tím, kam s nábytkem po skončení sezóny. I to může ovlivnit výběr.
 • Zahradní trendy pro rok 2022

  Zahrada byla vždy osobitým místem odpočinku. Čerstvý vzduch podporuje zdraví, regeneraci a pomáhá nám relaxovat i snít. Je to místo, kde pěstujeme bylinky a rostliny, sklízíme úrodu, hostíme rodinu i přátele a nově i pracujeme nebo vaříme. Mít vlastní kousek zeleně se u…
 • Odpočinek v zahradě

  Zahrada je pro mnohé synonymem odpočinku. Pohupování v síti, opalování se na lehátku, lenošení u zahradního jezírka nebo večeře v exteriéru vyžadují i kvalitní a odolný nábytek, který s vámi přežije více než jen jednu letní sezónu. Co všechno nám může v zahradě poslouži…
 • Udělejte si z terasy druhý obývák

  Trend navrhování venkovních ploch ve stylu, který komfortem ani designem nezaostává za interiérem, letos ještě více sílí. Zahradu využíváme jako rozšířený obytný prostor stále víc a víc. Jak tedy prakticky zařídit terasu a co ji dokáže proměnit v letní obývák?
 • 4 tipy nejen pro malý balkon

  I malý balkon může být příjemným a pěkným místem na relax. Velikost rozhodně není překážkou při vytváření výjimečného místa k odpočinku. Jak zařídit malý balkon, zútulnit ho a jakými různými způsoby ho lze využívat?
 • Relax na balkoně

  Vlastní zahrada může podle výzkumů psychologů přispět k pocitu pohody a štěstí. Podvědomě všichni toužíme po vlastním kousku zeleně. Ne každému je však zahrádka dopřána, proto může její funkci zastupovat balkon. Co s ním však udělat, abychom se na něm cítili příjemně?