Domů / Blog / Vybavení kuchyně

MAGAZÍN

Zařizujete, nebo jen zkrášlujete bydlení? Inspirace není nikdy dost. V našem magazínu najdete spoustu zajímavých tipů a praktických rad, jak vylepšit a zútulnit jakoukoliv část vašeho domova.

Vybavení kuchyně Štítek: Vybavení kuchyně

 • Co zvážit při výběru varné desky?

  Co zvážit při výběru varné desky?

  Pokud již máte v hledáčku svou vysněnou kuchyňskou linku, jistě přemýšlíte i nad výběrem spotřebičů. Snad nejdůležitější součástí technického vybavení kuchyně je varná deska. Co vše je třeba vzít do úvahy před její koupí?
 • Rozhovor v kuchyňském studiu: Kuchyň vám musí dokonale vyhovovat

  Rozhovor v kuchyňském studiu: Kuchyň vám musí dokonale vyhovovat

  Co vše je třeba si ujasnit, než se vydáme do kuchyňského studia? K jakým laickým chybám při plánování kuchyně často dochází? Jak správně vyměřit prostor kuchyně? Na tyto a časté zákaznické dotazy odpovídá Jan Krušek, specialista pro rozvoj oddělení kuchyní obchodních do…
 • Nejčastější chyby při zařizování kuchyně – vyhněte se jim!

  Nejčastější chyby při zařizování kuchyně – vyhněte se jim!

  Nová kuchyně vyžaduje dostatek plánování, protože svému účelu bude sloužit několik (desítek) let a velké změny u ní nepřicházejí ze dne na den. Jakým nejčastějším chybám při zařizování kuchyně byste se měli vyhnout?
 • 7 řešení do každé kuchyně

  7 řešení do každé kuchyně

  Krásná, funkční, nadčasová, snadno udržovatelná, dobře zorganizovaná... takové přívlastky o vlastní kuchyni se dobře poslouchají. Aktuální trendy výrobců kuchyňského nábytku a vybavení podporují v tom, aby se kuchyň stala příjemným místem na život bez ohledu na to, jak …