Domů / Blog / Vybavení kuchyně

Vybavení kuchyně

Zařizujete, nebo jen zkrášlujete bydlení? Inspirace není nikdy dost. V našem magazínu najdete spoustu zajímavých tipů a praktických rad, jak vylepšit a zútulnit jakoukoliv část vašeho domova.

Vybavení kuchyně Štítek: Vybavení kuchyně

Zařizujete, nebo jen zkrášlujete vybavení kuchyně? Inspirace není nikdy dost. V našem magazínu najdete spoustu zajímavých tipů a praktických rad, jak vylepšit vybavení kuchyně.
 • 5 důvodů, proč mít kuchyňský ostrůvek

  Kuchyňský ostrůvek je pro mnohé nedílnou součástí této místnosti a díky konceptu propojeného prostoru se stává standardní alternativou při plánování kuchyně. Pokud na něj máte prostor, neváhejte. Tady je pět dobrých důvodů, proč si ho vybrat.
 • Organizace lednice: Jaké zásady dodržovat?

  Věděli jste, že mezi největší původce epidemií nepatří jen viry chřipky, ale také bakterie přemnožené v nesprávně skladovaných potravinách? Poradíme vám, jak uspořádat lednici a udržet potraviny v ní co nejdéle čerstvé, aby se z ní nestalo epicentrum salmonelózy.
 • Eco & Smart Home: Inteligentní domácí spotřebiče do kuchyně

  Smart nemusí být pouze váš termostat, bezpečnostní kamera nebo osvětlení. Podobné technologie se stávají i součástí domácích spotřebičů, včetně těch kuchyňských. Přečtěte si, jak vám chytré domácí spotřebiče usnadní život a na co si dát při jejich výběru do vaší nové ku…
 • Plastová, nebo dřevěná krájecí deska? Důležitý není jen materiál

  Krájecí deska nebo prkénko – ať už tuto kuchyňskou pomůcku nazýváte jakkoliv, výběr byste neměli podceňovat. Nevhodná deska rychle otupí vaše nože a může také zadržovat bakterie, které jsou nebezpečné pro zdraví vás i vašich blízkých. Přečtěte si, jak zvolit vhodný mate…
 • Výbava každé kuchyně: Hrnce a pánve

  Hrnce a pánve jsou základní nádobí do kuchyně, bez nichž si teplé jídlo v podstatě neuvaříme – nepočítáme-li tedy instantní polévky, které stačí zalít horkou vodou. Co vzít do úvahy při jejich výběru?
 • RADÍME: Jak vybrat jídelní stůl

  Stolování má v naší kultuře důležitou funkci, již od dob antiky se na něj kladl velký důraz. I dnes je jídelní stůl přirozeným centrem domácnosti a plní několik úkolů. Víte ale, jak si vybrat ten pravý jídelní stůl, který zapadne do vašeho interiéru?
 • Co zvážit při výběru varné desky?

  Pokud již máte v hledáčku svou vysněnou kuchyňskou linku, jistě přemýšlíte i nad výběrem spotřebičů. Snad nejdůležitější součástí technického vybavení kuchyně je varná deska. Co vše je třeba vzít do úvahy před její koupí?
 • Rozhovor v kuchyňském studiu: Kuchyň vám musí dokonale vyhovovat

  Co vše je třeba si ujasnit, než se vydáme do kuchyňského studia? K jakým laickým chybám při plánování kuchyně často dochází? Jak správně vyměřit prostor kuchyně? Na tyto a časté zákaznické dotazy odpovídá Jan Krušek, specialista pro rozvoj oddělení kuchyní obchodních do…
 • Nejčastější chyby při zařizování kuchyně – vyhněte se jim!

  Nová kuchyně vyžaduje dostatek plánování, protože svému účelu bude sloužit několik (desítek) let a velké změny u ní nepřicházejí ze dne na den. Jakým nejčastějším chybám při zařizování kuchyně byste se měli vyhnout?
 • 7 řešení do každé kuchyně

  Krásná, funkční, nadčasová, snadno udržovatelná, dobře zorganizovaná... takové přívlastky o vlastní kuchyni se dobře poslouchají. Aktuální trendy výrobců kuchyňského nábytku a vybavení podporují v tom, aby se kuchyň stala příjemným místem na život bez ohledu na to, jak …