Domů / Blog / Osvětlení

Osvětlení domácnosti

Zařizujete, nebo jen zkrášlujete bydlení? Inspirace není nikdy dost. V našem magazínu najdete spoustu zajímavých tipů a praktických rad, jak vylepšit a zútulnit jakoukoliv část vašeho domova.

Osvětlení domácnosti Štítek: Osvětlení domácnosti

Zařizujete, nebo jen zkrášlujete bydlení? Inspirace není nikdy dost. V našem magazínu najdete spoustu zajímavých tipů a praktických rad, jak si pohrát s osvětlením domácnosti.
 • Znáte nejnovější trendy v interiérovém osvětlení?

  Svítidla v interiéru jsou nejen funkčním prvkem, ale svými tvary, velikostí a barvou se podílejí také na celkovém vzhledu místnosti a pomáhají vytvořit celkovou atmosféru. Které trendy v rámci osvětlení by neměly ujít vaší pozornosti?
 • Stojací lampa Course

  Stojací lampa – tichý společník v domácnosti

  Vybrat si dokonalé svítidlo je kumšt. V mnoha případech totiž nejde jen o potřebu osvětlení nějakého prostoru, ale o snahu vytvořit určitou atmosféru. A právě zde se o slovo hlásí stojací lampa.
 • Stolní lampy – zázrak v interiéru na počkání

  Někteří lidé hledají pěkné místo k bydlení, jiní dokážou každý obytný prostor udělat pěkným. Takoví lidé totiž vědí, jaké prvky a doplňky použít, aby i ten nejméně zajímavý interiér získal nový šmrnc. Kouskem, který vám vždy pomůže zvednout atmosféru, jsou i stolní lamp…
 • Důležité je nejen svítidlo, ale i barva světla

  Výběr osvětlení je často poslední bod při zařizování bytu. Lustry a lampy mají přece být pomyslnou třešničkou interiéru. Mnozí zkušení architekti a designéři vám ale řeknou, že otázky o světelném systému vaší domácnosti je potřeba řešit jako první. Proč tomu tak je?
 • Jak si vyrobit světelné dekorace a lampičky

  Čas od času to chce změnu a my zatoužíme zpestřit náš interiér něčím neokoukaným. Pokud máme trochu fantazie a jsme zruční, můžeme si nový doplněk podle vlastního vkusu vyrobit i sami. Oživení bytu přinesou například různé lampy nebo světelné dekorace, které večer navod…