Domů / Blog / Jídelna

Zařízení jídelny

Zařizujete, nebo jen zkrášlujete bydlení? Inspirace není nikdy dost. V našem magazínu najdete spoustu zajímavých tipů a praktických rad, jak vylepšit a zútulnit jakoukoliv část vašeho domova.

Zařízení jídelny Štítek: Zařízení jídelny

 • Dřevěná židle se hodí pro každý styl bydlení

  Dřevěná židle se hodí pro každý styl bydlení

  Dřevěné židle jsou nadčasovým kouskem, který nepodléhá vrtochům módy. Materiál je navíc jednoduše opracovatelný. Bez problémů na něm opravíte škrábance, ale také snadno změníte jeho barvu. Jaké další výhody masivní židle nabízí?
 • Jaké židle do kuchyně nebo jídelny?

  Jaké židle do kuchyně nebo jídelny?

  Požitek z jídla ovlivňuje také pohodlí při jeho konzumaci. Židle do jídelny by proto měly být nejen vkusné, ale také ergonomické. Jak vybrat ty správné?
 • Vitríny – poklady ukryté za sklem

  Vitríny – poklady ukryté za sklem

  Skříňky se skleněnými dvířky se v domácnostech vyskytovaly téměř vždy. V podstatě jsou moderním pozůstatkem takzvaných „kabinetů kuriozit“, tedy soukromých sbírek zámožných lidí, kteří rádi shromažďovali různé zajímavé věci – ať už umělecká díla, nebo předměty hodnotné …
 • Jídelní kout v obýváku

  Jídelní kout v obýváku

  Je radost sdílet dobré jídlo s rodinou nebo známými. Co ale dělat, pokud vám prostor nedovoluje vytvořit samostatnou jídelnu? Jedním z řešení je jídelní kout v obýváku. Jak ho zařídit, aby bylo stolování pohodlné, bezpečné a prostor neztratil harmonii?
 • Tipy na typy: Jídelní stůl

  Tipy na typy: Jídelní stůl

  Různé prostory vyžadují i různé typy jídelních stolů pro společné stolování a klidnou rodinnou atmosféru. Vybrat ten ideální může být někdy náročné, v současnosti naštěstí máte kromě obdélníkové klasiky na výběr i z množství jiných tvarů, rozličných stylů a materiálů. P…
 • Jak prostřít stůl ve všední dny nebo na slavnostní chvíle

  Jak prostřít stůl ve všední dny nebo na slavnostní chvíle

  Jídelní stůl je srdcem každého domu. Často bývá jediným místem, kde se po celém dni nebo týdnu tradičně sejdou všichni členové rodiny, aby strávili společný čas u dobrého jídla. I z toho důvodu si tento klíčový prvek domácnosti zaslouží náležitou úpravu.
 • Na míru vkusu: 8 stylů židlí

  Na míru vkusu: 8 stylů židlí

  Obchody jsou plné židlí různých stylů a tvarů. Mnohé z nich mají své místo i u jídelního stolu, a i když na první pohled možná nepůsobí jako židle do kuchyně, ve správné kombinaci se stanou ozdobou jídelní části.
 • Jídelní stůl jako dominanta jídelny

  Jídelní stůl jako dominanta jídelny

  Jídelní stůl je hned po sedačce v obývacím pokoji druhým kouskem nábytku, u kterého se nejčastěji setkává rodina, přátelé i známí. Hostí návštěvy, občas slouží k práci a na domácí úlohy, ale v první řadě poskytuje především komfort při snídaních, obědech nebo u rodinné …