Domů / Blog / Textil do bytu

Textil do bytu

Zařizujete, nebo jen zkrášlujete bydlení? Inspirace není nikdy dost. V našem magazínu najdete spoustu zajímavých tipů a praktických rad, jak vylepšit a zútulnit jakoukoliv část vašeho domova.

Textil do bytu Štítek: Textil do bytu

 • Ohřejte se ve vlastnoručně vyrobené dece z Alize Puffy

  Ohřejte se ve vlastnoručně vyrobené dece z Alize Puffy

  Vyrobit si vlastní deku není žádná věda. Chce to jen svůj čas, špetku úsilí a jistou míru trpělivosti, než vaše snaha přinese ovoce. Ale ten pocit, když se zachumláte do vlastnoručně zhotovené deky, stojí určitě za vynaloženou námahu. Jak na pletení deky z Puffy vlny?
 • Ručníky a osušky: z jakých máte na výběr a jak o ně pečovat?

  Ručníky a osušky: z jakých máte na výběr a jak o ně pečovat?

  Po sprchování nebo koupeli každý touží po měkkém objetí osušky – tak, jak to vidíme v televizních reklamách. Mnohdy však na naše tělo zaútočí drsná realita, a to doslova. Využíváme je denně, utíráme do nich tělo, sušíme vlasy, obličej. Věděli jste, že existuje skoro 20 …
 • Jednobarevný bytový textil má několik výhod

  Jednobarevný bytový textil má několik výhod

  Bytový textil dotváří interiér k dokonalosti. Jednobarevné textilie se lépe kombinují a zde jejich výhody rozhodně nekončí.
 • Jak se starat o bytový textil

  Jak se starat o bytový textil

  Bytové textilie jsou lapači různých nečistot a zápachu. Ložní prádlo, ručníky, deky, kuchyňské utěrky, závěsy, koberce, dekorační polštáře... Seznam textilních produktů, které má každý doma a potřebují naši pravidelnou péči, je opravdu dlouhý. Víte ale, jak často a jak …
 • Záclony a závěsy v interiéru

  Záclony a závěsy v interiéru

  Záclony a závěsy jsou nejen praktickým, ale také estetickým doplňkem. Tlumí světlo, brání zvědavým pohledům zvenčí a dotváří atmosféru interiéru. Dobře poslouží dokonce i jinde než jen na oknech. Na co se zaměřit při jejich výběru?
 • 4 důvody, proč mít koberec a trendy tip na závěr

  4 důvody, proč mít koberec a trendy tip na závěr

  Koberec je stylový doplněk každé domácnosti. Zajímavý design přitahuje pozornost a dokáže rozzářit i tu nejnudnější místnost. Jeho výhodou je, že má více funkcí. Kromě estetické mu nechybějí ani ty praktické. Proč se vyplatí mít koberec a jak ho zakomponovat do interiér…
 • Dekorační polštářky pro stylový domov

  Dekorační polštářky pro stylový domov

  Jako samostatné doplňky jsou v podstatě nenápadné, jako dekorace však umí dělat velké zázraky a zcela změnit atmosféru sedacího koutku nebo celého interiéru. Naučíme vás pár triků, jak kouzlit s dekoračními polštářky.
 • Kam jaký koberec?

  Kam jaký koberec?

  Koberec je doplněk interiéru, který má nejen estetickou funkci. Místnosti dodá útulnost, zahřeje vás a je oblíbeným místem pro dětské hry. Jaké koberce se hodí do jednotlivých pokojů, z jakých materiálů se vyrábějí a čím se řídit při výběru jejich velikostí?
 • Ložní prádlo dá ložnici požadovaný šmrnc

  Ložní prádlo dá ložnici požadovaný šmrnc

  Povlečení není pouze textilií, která chrání vaše polštáře a přikrývky. Je také designovou tečkou ložnice – podtrhuje styl a dotváří celkovou atmosféru této oddechové zóny. V neposlední řadě ovlivňuje i to, zda se vám v posteli bude dobře usínat.