Domů / Blog / Koupelna

MAGAZÍN

Zařizujete, nebo jen zkrášlujete bydlení? Inspirace není nikdy dost. V našem magazínu najdete spoustu zajímavých tipů a praktických rad, jak vylepšit a zútulnit jakoukoliv část vašeho domova.

Zařízení koupelny Štítek: Zařízení koupelny

 • Koupelnovému nábytku sluší i jiné barvy než bílá

  Koupelnovému nábytku sluší i jiné barvy než bílá

  Zvlášť pokud máte v koupelně dostatek přirozeného světla, můžete klidně odhodit zábrany a vybrat si i barevný koupelnový nábytek. Ve světlé místnosti krásně vynikne a získáte stylový prostor, do kterého se zamilujete. Máte chuť jít za hranice běžného standardu? Máme pro…
 • Koupelnové skříňky pod umyvadlo

  Koupelnové skříňky pod umyvadlo

  Umyvadlo je klíčovým prvkem koupelny. Dnes ho můžeme vidět v různých designových provedeních, stejně jako i skříňky, které ho doplňují, a poskytují tak úložný prostor na vše, co chceme mít v jeho blízkosti. Jaké skříňky pod umyvadlo se nám nabízejí?
 • Nevyhýbejte se dekoracím v koupelně

  Nevyhýbejte se dekoracím v koupelně

  Koupelny už dávno nejsou „kobkami“ v zastrčeném koutě domu nebo bytu, kam si chodíme v rychlosti umýt zuby a osprchovat se. Naopak, představují plnohodnotnou místnost naší domácnosti, v které chceme trávit stále více času. A takový prostor si logicky žádá oživení.
 • Styly koupelny aneb V které byste si rádi dopřáli očistu?

  Styly koupelny aneb V které byste si rádi dopřáli očistu?

  Koupelna je místem pro očistu, ale také pro relax těla i duše. Proto si ji zařizujeme tak, abychom se v ní cítili co nejpříjemněji a uvolněně. Ačkoliv jde často o jednu z nejmenších místností v domě, i zde se zrcadlí vkus majitele. Jaké styly koupelny jsou oblíbené?
 • Užitečné tipy do malé koupelny

  Užitečné tipy do malé koupelny

  Nevěřili byste, kolik lidí se potýká s malou koupelnou. V bytech je její prostornost často podceňována a vy proto musíte během rekonstrukce vymýšlet psí kusy, aby se do ní vešlo vše, co potřebujete, a k tomu to nějak vypadalo. Máme pro vás několik tipů, jak si pomoci, p…