Domů / Blog / Ložnice

MAGAZÍN

Zařizujete, nebo jen zkrášlujete bydlení? Inspirace není nikdy dost. V našem magazínu najdete spoustu zajímavých tipů a praktických rad, jak vylepšit a zútulnit jakoukoliv část vašeho domova.

Zařízení ložnice Štítek: Zařízení ložnice

 • 7 pravidel, jak zařídit ložnici

  7 pravidel, jak zařídit ložnici

  Zdánlivě jednoduchý úkol se v praxi může změnit na obrovský problém, pokud si nevyjasníte základní pravidla o zařizování a výběru nábytku do ložnice. Když se jich ale budete držet, určitě se ve své zemi snů budete cítit skvěle.
 • Odpočíváme: 10 tipů na manželské postele

  Odpočíváme: 10 tipů na manželské postele

  Není to jen místo, kde během noci čerpáme nové síly do dalších dní. Manželská postel představuje nejintimnější zónu našeho domova, kde se můžeme uvolnit i tulit nebo společně sdílet sny. Pokud přemýšlíte o nové posteli, vybrali jsme pro vás deset tipů, které vás mohou i…
 • Očima designéra: Jak sladit nábytek v ložnici

  Očima designéra: Jak sladit nábytek v ložnici

  Jak si zařídit ložnici tak, abychom se v ní cítili co nejlépe? Vhodný design a atmosféra v prostoru má sílu podpořit pozitivní náladu a dobrý spánek. Jelikož každá ložnice je místem, kde se odpočívá, určitě by měla být navržena tak, aby vám k příjemnému odpočinku napomo…
 • RADÍME: Jak vybrat šatní skříň

  RADÍME: Jak vybrat šatní skříň

  Jak vybrat šatní skříň, která splní vaše nároky do nejmenšího detailu? Zaměřte se na několik kritérií, která vám koupi pro vás vhodné šatní skříně usnadní.
 • RADÍME: Jak vybrat manželskou postel

  RADÍME: Jak vybrat manželskou postel

  Potřebujete novou manželskou postel a nevíte, co je důležité při jejím výběru? Tento manuál, jak vybrat postel, vás seznámí se vším potřebným.
 • Vybíráme jednolůžkovou postel

  Vybíráme jednolůžkovou postel

  Jednolůžkové postele jsou obvykle součástí dětských a studentských pokojů, využití však najdou i v pokojích pro hosty, pracovnách nebo menších bytech, které obývají svobodní lidé. Vybírat si můžete z několika druhů, nejprve je však dobré ujasnit si své priority.
 • Šatní skříně se zrcadlem – praktické i elegantní

  Šatní skříně se zrcadlem – praktické i elegantní

  Uvažujete o koupi šatní skříně? Pak se určitě nezamýšlíte jen nad její velikostí, výběrem materiálu a způsobem otevírání, ale také dumáte, zda si vybrat model se zrcadlem, nebo bez něj. Co vše byste o šatních skříních se zrcadlem měli vědět?
 • Jaké zásady si osvojit pro dobrý spánek?

  Jaké zásady si osvojit pro dobrý spánek?

  Spánek je nezbytnou součástí našeho života. Je stejně důležitý jako všechno, čemu se aktivně věnujeme během dne. Víte ale, že stejně podstatná je i jeho kvalita? Co dělat, pokud si chceme dopřát dobrý spánek?
 • 5x jinak: Ložnice

  5x jinak: Ložnice

  Spaním strávíme asi třetinu života, i proto je důležité, abychom si v ložnici dokonale odpočinuli. Podlehnout v této místnosti některému z aktuálních barevných trendů, nebo ji raději zařídit neutrálně a v přírodních tónech? Inspirujte se následujícími pěti styly, které …
 • Pružinové matrace – klasika v moderním pojetí

  Pružinové matrace – klasika v moderním pojetí

  Pokud se vám s pružinovými matracemi spojuje představa nepříjemného vrzání, možná vás vyvedeme z omylu. Dnešní moderní matrace jsou totiž mnohem sofistikovanější, přestože obsahují staré známé pružiny. Co je charakteristické pro pružinové matrace a jaké typy rozeznáváme…
 • Praktické tipy do malé ložnice

  Praktické tipy do malé ložnice

  Pokud ve své intimní zóně máte jen velmi málo prostoru na jakékoliv zařízení, je obvykle potřeba rozumně skloubit pohodlí a úložné prostory. Jak ale vyřešit prostor malé ložnice tak, aby vám nejen sloužil, ale současně působil útulně a příjemně?
 • Několik důvodů, proč si koupit zdravotní matraci

  Několik důvodů, proč si koupit zdravotní matraci

  Sedavé zaměstnání, nedostatek pohybu a neustálý stres se výrazně podepisují na našem zdraví. Není divu, že čím dál více lidí trpí různými neduhy pohybového a opěrného aparátu. Samostatnou skupinou jsou také alergici a astmatici, pro které je zase mimořádně důležité čist…